• Yenilendi
Elbiseler Dikiş Desen Şablonu Kesme çizim Giyim DIY ((Değil satış giysi)) FOLD BLQ-171

Elbiseler Dikiş Desen Şablonu Kesme çizim Giyim DIY ((Değil satış giysi)) FOLD BLQ-171

Müşteri değerlendirmesi:
₺ 3.90

Ürün figürü
Varolan

satın bazı dikiş desen, sadece bir posta ücreti ödemek gerekiyor& #12298;giysi satmak dikiş desen, satmıyoruz giysileri& #12299;uyarı : satın almadan önce1. The emtia niteliği : marka konfeksiyon dikiş desen2. Dikiş desen malzeme : İsveç of 45 gram kağıt & #65288; beyaz & #65289;3. Packing : Plastik torbalar (her boyut ve her stil bireysel)4. Products şunlardır : A. dikiş desen. B. ambalaj çanta. C. tarzı grafik ve Boyut tablosu5. dikiş desen boyutu göre Satın & #12290; Her dikiş desen içerir : Kumaş desen, astar desen (bu paragraf ihtiyacı varsa), yapışkan astar desen, Net kurulu, dikiş desen Dikiş dahil.6. how kullanımı : aldıktan sonra desen, sen sadece kesme parçası dış hat kesme deseni takip, sonra kumaş dikişler ve yönüne göre bez üzerine yayıldı, ve sonra kesimler büyüklüğüne göre desen kesme malzeme, kestikten sonra dikebilirsiniz.7. boyutunu seçmek için Nasıl, sen açıklamasına göre insan vücudu net boyutunu hapsederek boyut tabloları ve konfeksiyon boyutu formu boyutu seçmek için kendi ihtiyaçlarını ve fotoğraflandı, boyutu seçmek için nasıl bilmiyorum, kendi vücut net büstü gönderebilirsiniz, gibi net net net bel çevresi ve kalça çevresi boyutu çevresi büyüklüğü, sahibi (net insan vücudu hapsederek boyutu ölçütleri olmalıdır, çok sıkı ne de çok gevşek değil), ve sahibi söyledim gerekir tasarım, boyutu seçin yardımcı olmak ve daha sonra sahibine başvurun.8. The desen bir kalabalık suit : dikiş belli bir temeli, giyim DIY dikiş meraklıları, giyim özelleştirme dükkâncı, giyim şirketi veya fabrika.9. The desen kalabalık için uygun değildir : hiçbir dikiş, asla kullanılan iğne ve iplik.10. satış Sonrası servis : A. giyim desenler kopyalanabilir bebek, satılan kez, değişmez iade değil, zihin satın almayın lütfen.B. sen kullanarak sürecinde, nerede desen var anlamıyorum, lütfen bize ulaşın, biz size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağızcevap & #12290;11. sattığımız dikiş desenleri, hiçbir dikiş öğretici resim ve video.
elbiseler Dikiş Desen örnek : İnsan vücudu net hapsederek boyut ölçüm : OMUZstandı düz vücut, arms doğal prolapsus, ölçme esnek kural ile dar omuz köşeleri arasındaki mesafe.BÜSTÜstandı düz vücut, esnek kural sonra göğüs yüksek seviye ölçümü.BELgöbek 2 cm üzerinde, esnek kural uydurma ölçüm olacak.KALÇAyakın bacaklarınızı düz ayağa geçmesine kalça yüksek esnek kural seviye ölçümü.NET VÜCUT BOYUTU :
GIYIM BOYUTU SPEC :

Ürün verisi

renk:
Pattern Size 4XL, Pattern Size 5XL, Pattern Size XS, Pattern Size M, Pattern Size L, Pattern Size XL, Pattern Size S, Pattern Size 2XL, Pattern Size 3XL
boyut:
None
cinsiyet:
Kadınlar
Model Numarası:
BLQ-171

Kategorideki diğer ürünler

Haberimiz

Abonelerimiz için en iyi indirim ve satış. Başkalarından önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin